برای تماس در گوشی بر روی شماره ها کلیک کنید
تماس با مدیریت
0912-9566295
خط دو
0919-9014868

جهت ارج نهادن اعتماد شما به ما، برای دریافت تخفیف لیست قیمت ها، لطفا تماس بگیرید

  • کفسابی و سنگسابی ایران

  • براق و سیقلی کردن سنگهای کهنه

کفسابی گاندی | سنگسابی گاندی | نماشویی گاندی

کفسابی و سنگسابی گاندی در تهران آماده می باشد تا خدمات متنوع خود را با بهترین کیفیت ممکن در زمینه ی شستشوی سطوح مختلف و انواع نماهای ساختمانی به مشتریان و شهروندان ساکن در خیابان گاندی و محدوده گاندی ارائه نماید. خدمات شرکت کفسابی ایران شامل خدمات نماشویی، کف سابی، سنگ سابی و..... می باشد که در این روز ها که آلودگی بر روی سطوح مختلف زیاد می باشد حتما انجام دادن این عملیات بر روی سطوح و نمای ساختمانی امری ضروری و مهم می باشد اگر به دنبال یک شرکت معتبر می باشد که خدمات خود را در این زمینه به بهترین نحو ممکن در اختیار شما عزیزان قرار دهد پیشنهاد می کنیم که برای یک بار هم شده از خدمات شرکت کفسابی ایران شعبه ی کفسابی گاندی استفاده کنید و از نتیجه و پایان کار لذت ببرید.

کفسابی و سنگسابی گاندی با استفاده از بهترین دستگا‌ه‌ها و تجهیزات و همچنین حرفه ای ترین افراد آماده ارائه بهترین خدمات کفسابی در منطقه گاندی می باشد. 

کفسابی و سنگسابی گاندی

چرا لازم است که کفسابی و سنگسابی انجام بدیم ؟

پس از گذشت چند سال از سن آپارتمان، ساختمان اداری یا مسکونی و حتی یک مجتمع سازمانی و فروشگاهی از بین رفتن نمای اصلی و ابتدایی ساختمان به دلایل مختلف سنگ های آن زیبایی و براقی گذشته را ندارد به همین دلیل برای رفع این مشکل از کف سابی و سنگ سابی استفاده می شود لازم به ذکر است که کفسابی گاندی تنها برای ساختمان هایی که سن بالایی دارند به کار نمی رود بلکه ساختمان هایی که  نوساز هستند هم به دلیل شیار هایی که معمولا  در سنگ ها است نیاز به کفسابی دارند تا این شیار ها از بین برود. 

اگر پس از پایان عملیات ساخت و ساز یک ساختمان جدید و تازه ساخت به آن محل مراجعه نمایید متوجه خواهید شد که بر اثر انجام گرفتن عملیات مختلف بر روی سطوح مواد و مصالح ساختمانی مانند سیمان، گچ، رنگ و..... بر روی سطح سنگ باقی مانده است این مواد و مصالح با هر روشی پاک نمی شود و از بین نمی رود به همین دلیل نیاز است که حتما از روش های اصولی برای تمیز شدن آن استفاده کنید که در این جا استفاده از خدمات کفسابی و سنگسابی گاندی بهترین گزینه می باشد.

کفسابی و سنگسابی گاندی

چه زمانی یک ساختمان نیاز به کفسابی و سنگسابی دارد؟

پس از گذشت زمان به صورت تقریبی ۴ تا ۵ سال که سنگ، رنگ اصلی خود و آن شفافیت و براقی ابتدایی خود را ازدست می دهد و رنگ آن سیاه می شود و ترک هایی روی سنگ ظاهر می شود باید عملیات کفسابی و سنگسابی گاندی انجام شود انجام عمل کف سابی باعث جلوگیری از ترک ها و درزها می شود و همچنین باعث  ترمیمم و بازسازی مجدد آن خواهد شد. شما می توانید با استفاده از انجام عملیات کفسابی گاندی هرگونه عیب و نقص و مشکلات موجود بر روی سنگ را برطرف نمایید با انجام این کار نیازی نیست که کل سنگ را تعویض کنید و هزینه ی اضافی پرداخت نمایید.

خدمات نماشویی گاندی در تهران

شاید برخی از افراد و مشتریان ما در کفسابی گاندی که از مشتریان قدیمی و ثابت ما می باشند به این موضوع آگاه باشند که کفسابی و سگسابی گاندی علاوه بر ارائه ی خدمات کف سابی و سنگ سابی خدمات نماشویی را هم به مشتریان خود ارائه داده است اما برخی از افرادی که به تازگی مشتری کفسابی گاندی شده اند از این موضوع اطلاع ندارند به همین دلیل با تماس با کفسابی گاندی این سوال را از ما دارند که آیا خدمات نماشویی هم داریم یا نه.

کفسابی و سنگسابی گاندی آماده می باشد تا با استفاده از بهترین ابزار ها و تجهیزات مخصوص به کار نماشویی نماهای ساختمانی مختلف را مانند هتل ها، برج ها، مجتمع های مسکونی، ساختمان های ادارای و..... را از هر نوع و جنسی که باشد به بهترین شکل ممکن انجام دهد و شستشو دهد تا نما به حالت اولیه ی خود بازگردد. جهت زیباتر شدن نمای ساختمانی خود در تهران پیشنهاد می کنیم که از خدمات نماشویی گاندی استفاده کنید.

کفسابی و سنگسابی گاندی

جهت افزایش طول عمر و زیباتر شدن کف ساختمان‌ خود توصیه می‌شود از خدمات کفسابی و سنگسابی گاندی در تهران استفاده کنید.

کفسابی گاندی با افرادی با تجربه و خبره، آماده هر گونه خدمات کفسابی، سنگسابی و نماشویی با بهترین کیفیت می‌باشد. 

خدمات نما شوئی طناب بدون نیاز به داربست
رزین کاری و ترمیم سنگ های پوسیده
اجرای شستشو،نانو و رزین سنگ های انتیک
متخصص در سنگسابی و کفسابی با بیش از دو دهه سابقه درخشان در ایران ، دارای متخصصین توانا و نیرومند در امر سنگسابی و کفسابی
طراحی و پشتیبانی: شرکت سورینا ایده
آمار بازدید سایت
امروز:
دیروز:
این هفته:
هفته گذشته:
این ماه:
ماه گذشته:
بازدید کل:
169
1194
3031
5487
1363
20664
527488