برای تماس در گوشی بر روی شماره ها کلیک کنید
تماس با مدیریت
0912-9566295
خط دو
0919-9014868

جهت ارج نهادن اعتماد شما به ما، برای دریافت تخفیف لیست قیمت ها، لطفا تماس بگیرید

  • کفسابی و سنگسابی ایران

  • براق و سیقلی کردن سنگهای کهنه

کفسابی پونک | سنگسابی پونک

 کفسابی و سنگسابی پونک آماده می باشد تا خدمات خود را در زمینه های مختلف که شامل کفسابی، سنگسابی، نماشویی و....... می باشد را به شهروندان محترم ساکن در منطقه پونک و محدوده ی آن ارائه نماید امروزه یکی از کارهایی که بهتر است برای فضای خانه، محیط کار و..... انجام دهید استفاده از خدمات و عملیات شرکت کفسابی ایران در تهران می باشد به همین دلیل تصمیم گرفته شد تا یکی از شعبه های خود را در منطقه پونک تهران تاسیس کند.

کفسابی ایران، با کارکنان متخصص و کارآزموده و با سالها سابقه درخشان در زمینه خدمات کف سابی و سنگ سابی سنگ با استفاده از بهترین دستگا‌ه‌ها آماده ارائه بهترین خدمات کفسابی و سنگسابی پونک در تهران می باشند.

کفسابی و سنگسابی پونک

خدمات کفسابی و سنگسابی پونک شامل چه مواردی می شود؟

کفسابی ایران در تهران در اکثر نقاط غرب تهران به کار ساب زدن سنگ فعالیت داشته است و امروزه با تکنولوژی بسیار پیشرفته به این کار در تمامی مناطق تهران به کفسابی و سنگسابی سنگ ادامه داده است و یکی از دلایلی که باعث محبوبیت و معروفیت کفسابی پونک شده است خدمات باکیفیتی می باشد که دارد.

اگر همیشه از سیاه شدن سنگ ها نگران هستید بدون هیچ استرسی با گروه خدماتی کفسابی ایران شعبه کفسابی و سنگسابی پونک جهت از بین بردن سیاهی و آلودگی و براق و پولیش کردن سنگ منزل یا شرکت شما با هزینه کم این مشکل شما حل خواهد شد. 

کفسابی پونک به کار صاف کردن لبه سنگ ها و هم تراز شدن و صیغلی کردن سنگفرش ها می پردازد و امروزه اغلب افراد که با جرم گیر ، آبلیمو ، وایتکس و جوهرنمک سنگ را نظافت و به قولی به تمیز کردن سنگ می پردازن که خطا و اشتباه بسیار بزرگی به شمار می آید. 

کفسابی و سنگسابی پونک

برای از بین بردن لک جرم گیر باید توسط سنباده های ایتالیایی دست به کار شد برخی از مشتریان سوال میکنند که محلولی برای پاک کردن لکه جوهر نمک یا وایتکس طراحی نشده است در جواب به این سوال باید بگوییم که خیر محلول پاک کننده ای برای این کار اختصاص داده نشده است که مختص این کار باشد و تنها راه حل پاک سازی کامل لکه جرم گیر از روی سنگ کف سابی و ساب زنی سنگ با دستگاه دستی مکانیزه می باشد. 

کفسابی و سنگسابی پونک سعی می کند از ماشین هایی که صدای کم و از هوشمندی بالا برخوردار هستند استفاده نماید این عامل خود در کیفیت بالای کار تاثیر بسزائی دارد. یکی دیگر از خدماتی که توسط کفسابی پونک به مشتریان ارائه می شود خدمات نماشویی پونک می باشد اگر فکر می کنید نمای ساختمان شما زشت شده است و دچار آلودگی شده است بهتر است از خدمات نماشویی پونک در تهران استفاده کنید فرقی نمی کند جنس و نوع نمای ساختمان شما چه می باشد فقط کافی است با کفسابی و سنگسابی پونک تماس بگیرید تا کارشناسان خود را به محل بفرستند تا نحوه انجام چگونگی کار را و سایر توضیحات را به شما بدهند.

کفسابی و سنگسابی پونک

نحوه محاسبه هزینه در کفسابی و سنگسابی پونک

مهمترین عاملی که در هزینه های کفسابی، سنگسابی، نماشویی و...... حرف اول را می زند این است که سنگ فرش شما کوچک است یا بزرگ یا جنس سنگ شما محکم است یا نرم است برخی کف پوش ها مثل تراورتن ها از هزینه کفسابی کمتری نسبت به گرانیت های سخت دارند. باتوجه به متراژ و اندازه ی فضایی که قصد دارید کفسابی پونک آن را برای شما تمیز کند، نوع لقمه ها، تجهیزات استفاده شده، مواد ضدعفونی کننده استفاده شده و...... میزان مبلغ های دریافتی از شما محاسبه خواهد شد. با تماس شما با کفسابی و سنگسابی پونک کارشناسان ما جهت برآورد هزینه ها به محل فرستاده می شوند تا میزان مبلغ و هزینه کفسابی و سایر خدمات انجام شده را به شما بگویند و پس از تصمیم گیری شما با تعیین تاریخ و روز مشخصی عملیاتی که مد نظر شما می باشد توسط پرسنل حرفه ای و باتجربه ی کفسابی و سنگسابی پونک انجام خواهد شد.

خدمات نما شوئی طناب بدون نیاز به داربست
رزین کاری و ترمیم سنگ های پوسیده
اجرای شستشو،نانو و رزین سنگ های انتیک
متخصص در سنگسابی و کفسابی با بیش از دو دهه سابقه درخشان در ایران ، دارای متخصصین توانا و نیرومند در امر سنگسابی و کفسابی
طراحی و پشتیبانی: شرکت سورینا ایده
آمار بازدید سایت
امروز:
دیروز:
این هفته:
هفته گذشته:
این ماه:
ماه گذشته:
بازدید کل:
202
1194
3064
5487
1396
20664
527521