برای تماس در گوشی بر روی شماره ها کلیک کنید
تماس با مدیریت
0912-9566295
خط دو
0919-9014868

جهت ارج نهادن اعتماد شما به ما، برای دریافت تخفیف لیست قیمت ها، لطفا تماس بگیرید

  • کفسابی و سنگسابی ایران

  • براق و سیقلی کردن سنگهای کهنه

 کفسابی رسالت | سنگسابی رسالت | نماشویی رسالت

کفسابی و سنگسابی رسالت با کارکنان متخصص و کارآزموده و با سالها سابقه درخشان در زمینه خدمات کف سابی و سنگ سابی سنگ و همچنین نماشویی با استفاده از بهترین دستگا‌ه‌ ها آماده ارائه بهترین خدمات کفسابی در منطقه رسالت می باشند. انجام خدمات شستشوی سطوح مختلف سنگی و نماهای ساختمانی نیاز به دانش، تخصص و تجربه دارد به همین دلیل باید انجام دقیق این عملیات را به دست افراد و یا شرکت هایی بسپارید که در این زمینه تخصص لازم و کافی را دارند. کفسابی رسالت آماده می باشد تا با یک قیمت بسیار مناسب و با بهترین کیفیت ممکن عملیات کفسابی و سنگسابی را بر روی امکان مختلف مانند پارکینگ، راه پله، لابی، سالن پذیرایی و...... به خوبی انجام دهد. با ما همراه باشید تا با سایر خدمات و نحوه چگونگی هرچه بیشتر خدمات ارائه شده توسط کفسابی و سنگسابی رسالت بیشتر آشنا شوید.

کفسابی و سنگسابی رسالت

تاثیر تجهیزات استفاده شده در انجام خدمات کفسابی و سنگسابی

در کفسابی و سنگسابی رسالت عملیات ساب زنی سنگ با لقمه سنگ شروع می شود، که نقش بسیار اساسی در روند کار دارد و دلیل این اهمیت این است که جهت یک دست شدن و بعد پرداخت عالی سنگ در ادامه کار تاثیر به سزایی دارد،این لقمه سنگ که با نام زبرساب نیز شناخته میشود برای از بین بردن ناهمواری ها و یا پستی و بلندی مورد استفاده قرار می گیرد.

همانطور که می دانید ممکن است بر روی سنگ فرش یا کف سطح مورد نظر شما سیمان یا ماسه باقی بماند و یا با شست شوی سنگ به وسیله مواد شوینده شیمیایی ظاهر زشت و ناپسندی به سنگ داده شود، در این مورد با کف سابی و سنگ سابی به وسیله لقمه سنگ از این حالت خارج میشود.اگر بخواهیم به طور کلی بیان کنیم، نقش لقمه سنگ در عمیات کف سابی از بین بردن ناهمواری است که باعث میشود سنگ شما به حالت اولیه بازگردد و رنگ آن مانند روز اول شفاف و براق شود.

تجهیزات به کار رفته شده و وسایل به کار گرفته شده در عملیات کفسابی رسالت تاثیر بسیار زیادی در نتیجه و پایان کار دارد اگر می خواهید در پایان عملیات انجام شده سطوح کف شما و یا نمای ساختمانی شما درخشش و تمیزی چشمگیری داشته باشد و به همان حالت اولیه ی روز خود بازگردد پیشنهاد می کنیم که از خدمات کفسابی و سنگسابی رسالت در تهران استفاده کنید. کفساب و سنگساب باید ساب اول را با دقت بالایی انجام دهد تا در ساب های بعدی به مشکل نخورد و در پایان کار، کیفیت و زیبایی سنگ به بهترین شکل بازگردد. 

کفسابی و سنگسابی رسالت

خدمات نماشویی رسالت به چه شکل می باشد؟

بیشترین سوال و بیشترین بازخوردی که از سوی مشتریان خود داشتیم در ارتباط با خدمات نماشویی بوده است کفسابی و سنگسابی رسالت افتخار داشته است تا خدمات متنوع و جدید خود را به مشتریان ارائه نماید ارائه ی خدمات نماشویی یکی از جدیدترین خدمات کفسابی رسالت می باشد که باعث شده است این موضوع برای افرادی که در شهرهای آلوده ساکن هستند مانند تهران، اراک، تبریز، اصفهان و..... بتواند به زیبا شدن و تمیز شدن نمای ساختمانی کمک کند.

عملیات نماشویی یکی از مهم ترین و سخت ترین کارهایی می باشد که در نماشویی رسالت با استفاده از داربست، طناب و سایر وسایل باکیفیت توسط افراد حرفه ای به بهترین شکل ممکن انجام می شود. اولین محل و فضایی که هر فردی به محض ورود به ساختمان با آن برخورد می کند و چشمش به آن می افتد نمای بیرونی ساختمان می باشد به همین دلیل زیبا بودن و تمیز بودن آن می تواند نقش بسیار زیادی در فکر افراد داشته باشد.

کفسابی و سنگسابی رسالت

سخن آخر

جهت افزایش طول عمر و زیباتر شدن کف ساختمان‌ خود توصیه می‌شود از خدمات کفسابی و سنگسابی رسالت در تهران استفاده کنید. 

کفسابی ایران با افرادی با تجربه و خبره، آماده هر گونه خدمات کفسابی، سنگسابی و نماشویی را با قیمتی منصفانه و با بهترین کیفیت به مشتریان خود ارائه نماید.

ما به شما این قول را می دهیم که با یک بار استفاده از خدمات کفسابی رسالت برای همیشه مشتری دائمی ما خواهید شد.

خدمات نما شوئی طناب بدون نیاز به داربست
رزین کاری و ترمیم سنگ های پوسیده
اجرای شستشو،نانو و رزین سنگ های انتیک
متخصص در سنگسابی و کفسابی با بیش از دو دهه سابقه درخشان در ایران ، دارای متخصصین توانا و نیرومند در امر سنگسابی و کفسابی
طراحی و پشتیبانی: شرکت سورینا ایده
آمار بازدید سایت
امروز:
دیروز:
این هفته:
هفته گذشته:
این ماه:
ماه گذشته:
بازدید کل:
225
1194
3087
5487
1419
20664
527544