برای تماس در گوشی بر روی شماره ها کلیک کنید
تماس با مدیریت
0919-9014868
خط دو
0912-4839259

جهت ارج نهادن اعتماد شما به ما، برای دریافت تخفیف لیست قیمت ها، لطفا تماس بگیرید

 

پیچ رول پلاک نما و دیوار

 

 مشاوره در مورد انجام پیچ و رول پلاک به نماهای ساختمانی از جمله آجر، سنگ و بلوک دیوار یا دیوارها و کف بتن، با استفاده از پیچ و رول پلاک انجام میشود .

هنگامی که نمای ساختمان شما دچار مشکل می شود ، شما به متخصصانی نیاز دارید که هم کارآزموده باشند و هم به تعمیرات نمای ساختمان آشنایی کامل داشته باشند.

از جمله مهارتهایی در مورد ایجاد سوراخ در نماهای آجری و بتنی ، تشخیص تم های سنگ ، اندازه و کد رنگ، و استفاده از رزین ها و چسب هایی که برای نماها و دیوارهایی که در شرایط بد قرار دارند، کمک می کند.

روش سنتی ثابت کردن نماهای سنگی استفاده از پیچ و رول پلاک است، اما نباید مستقیما به دیوار آجری، دیوار بلوک یا سنگ نما را پیچ کنید، بنابراین شما نیاز به یک متخصص نما راپل دارید، که با تخصص و مهارت فوق العاده خود این کار را انجام دهد.

نماهای ساختمانی بسیار متنوع هستند و اتصالات برای بلوک های حرارتی، آجری، نماهای سنگی یا بتن بسیار متفاوت هستند.
در صورتی که سنگ نمای ساختمان شما در شرایط مناسب نیست، راه حل ما برای تثبیت نمای سنگی یا بتنی ساختمان شما با استفاده از پیچ های رزین وجود دارد. ما ابتدا به استفاده از رول پلاک های مخصوص نما و سپس از پیچ های مخصوص رزین حرکت می کنیم.
پیچ ها به هر شکل و اندازه ای هستند بدیهی است که پیچ و رول پلاک هایی که برای نمای ساختمان استفاده می شوند به نسبت پیچ و رول پلاک هایی که برای کابینت آشپزخانه و قابهای دیواری می باشند بزرگتر و قوی تر هستند.

ترک هایی که در نمای ساختمان به وجود می آیند یک سری مشکلات هستند که باید سریعا توسط یک تیم قوی و حرفه ای از بین برود لازم به ذکر است که این ترک ها در انواع مختلف ایجاد می شوند.
کوک کردن نمای ساختمان یکی از روشهای تعمیر نمای ساختمان است که با استفاده از پیچ و رولپلاک های فولادی و ضد زنگ انجام میشود و نما را تقویت می کند ،

پبچ و رولپلاک حتی میتواند جزء اتصالات محکم جانبی برای محدود کردن دیوارهایی که در حال ریزش است نیز باشد. یا حتی می تواند برای اتصال یک نمای سنگی به دو یا چند تیر یا ستون طراحی شده باشد.

هزینه پیچ کردن سنگ نما:

برای هزینه ها نگران نباشید و جان خود و دیگران را هیچگاه به خطر نیاندازید. اکثرنماهای ساختمان ها در گذر زمان دچار مشکل میشوند و باعث به خطر افتادن جان انسانها و زشت شدن نمای ساختمان میگردند.

یکی از راهکارهای پیشنهادی ما به شما پیچ و رولپلاک ساختمان است که برای محافظت از نمای ساختمان و جان افراد امری ضروری است و به جهت جلوگیری از ریزش سنگ های نمای ساختمان ها اجرا میشود.

خدمات نما شوئی طناب بدون نیاز به داربست
رزین کاری و ترمیم سنگ های پوسیده
اجرای شستشو،نانو و رزین سنگ های انتیک
متخصص در سنگسابی و کفسابی با بیش از دو دهه سابقه درخشان در ایران ، دارای متخصصین توانا و نیرومند در امر سنگسابی و کفسابی
طراحی و پشتیبانی: شرکت سورینا ایده
آمار بازدید سایت
امروز:
دیروز:
این هفته:
هفته گذشته:
این ماه:
ماه گذشته:
بازدید کل:
119
187
603
1612
6505
2600
9105
طراحی و پشتیبانی: شرکت سورینا ایده