برای تماس در گوشی بر روی شماره ها کلیک کنید
تماس با مدیریت
0912-9566295
خط دو
0919-9014868

جهت ارج نهادن اعتماد شما به ما، برای دریافت تخفیف لیست قیمت ها، لطفا تماس بگیرید

  • کفسابی و سنگسابی ایران

  • براق و سیقلی کردن سنگهای کهنه

فواید کف سابی چیست، آیا کفسابی محل کار، ساختمان و یا منزل به هزینه ای که برای آن می کنیم می ارزد ؟

باید بگوییم که این سوال بیشتر مشتریان کفسابی و سنگسابی می باشد و ذهن خیلی از آن ها را درگیر خود کرده است و قصد دارند بدانند که در قبال هزینه ای که برای کف سابی و سنگ سابی سطح کف خود انجام می دهند نتیجه ای که می خواهند را می گیرند یا خیر.

مشتری که کار خود را به کفسابی مورد نظرش می سپارد انتظار دارد که در قبال مبلغی که پرداخت می کند و هزینه ای که برای کار انجام می دهد نتیجه مطلوب و قابل قبولی را دریافت نماید.

فواید کف سابی چیست؟

در جواب این سوال باید گفت که کفسابی باعث جلای سنگ می شود و این کار به هیچ وجه با دست یا با مواد شوینده قابل انجام نیست ما با دستگاه مخصوص کفسابی و کفساب کار ماهر که چندین سال است با سنگ سرو کار داریم و با اطمینان می گوییم که این کار به چند دلیل از جمله جلای سنگ و ماندگاری بالای سنگ کاملا به صرفه است، توجه داشته باشید که وقتی شما سنگ مورد نظرتان را با دستگاه مخصوص ما و کفسابی ما عمل سنگسابی را انجام می دهید این کار نه تنها باعث جلای سنگ شما می شود و براقیت فوق العاده ای به همراه دارد بلکه باعث طول عمر سنگ شما می شود و هم چنین مدت زمان بیشتری سنگ مورد نظر تمیز باقی می ماند به طور ساده تر سنگ کفسابی شده نسبت به سنگ کهنه کثیفی  و آلودگی کمتری به آن رسوب می کند.

اگر قسمتی از سنگ شما آسیب دیده یا شکسته اگر کار کفسابی را انجام ندهید مجبور می شوید که سنگ محل مورد نظر را به طور کامل عوض کنید که این کار هزینه خیلی بالاتری دارد و همچنین باعث زشتی کف شما می شود اما با یک کفسابی رزین می توان همان محل مورد نظر را مانند روز اول کرد.

کفسابی باعث می شود که ساختمان حالت نو و تازه ای به خود پیدا کند، مخصوصا اگر با نماشویی همراه باشد به دفعات بی شماری دیده ایم که خیلی از مغازه دارها قبل از اجاره یا فروش مغازه، شرکت، دفاتر محل کار خود و منزل اقدام به کفسابی می کنند.

مزایا و قیمت کفسابی

اما اگر بخواهیم به طور خلاصه فواید کفسابی را نام ببریم باید بگوییم که :

- کفسابی باعث هم سطح و شفاف شدن سنگ می شود.

- کفسابی باعث پر شدن درز لای سنگها می شود و سنگ را یکدست می کند.

- کفسابی باعث پاکیزکی سنگ می شود.

- کفسابی باعث زیباتر شدن سنگ کف می شود.

کفسابی باعث نو شدن سنگ کف می شود به صورتی که لازم نیست سنگ را به علت کهنگی عوض کنید با هزینه ای به مراتب کمتر می توانید کار را به کفسابی ایران بسپارید تا مانند روز اول به شما تحویل دهیم این خود یکی از مزایای کفسابی می باشد.

- کفسابی باعث دوام و طول عمر بیشتر سنگ می شود.

کفسابی باعث کاهش هزینه های سنگ می شود اگر شما یک سنگ را به دلیل فرسودگی عوض کنید هزینه به مراتب بالاتری را بایستی پرداخت کنید اما با کفسابی کف شما مثل سنگ نو می شود و از هزینه های اضافی جلوگیری می شود. 

از دیگر فواید کف سابی می توان به نو شدن فضای داخلی ساختمان اشاره کرد که برای نو کردن فضای بیرونی ساختمان هم می توانید روی نماشویی ما حساب کنید.

مزایا و قیمت کفسابی

در بالا بردن کیفیت، شفافیت و براقیت سنگ باید از حالت به خصوصی از کفسابی استفاده شود :

1- شفاف و براق کردن پس از سابیدن یا کف سابی بسیار بیشتر می شود و زیبایی چندین برابری دارد. 

2- یکدست شدن کار و از بین رفتن پستی و بلندی های بین سنگ ها پس از کف سابی سطح به شکلی صاف می شود که با چشم بسته و از طریق تماس دست قادر به شناسایی مرز بین سنگها نخواهید بود.  

3- سطح بند های بین سنگ ها صاف و صیقلی شده و در طول زمان کمتری سیاهی و چرک را به خود می گیرد.

4- نظافت کف بسیار راحت تر شده و پس از اجرای نظافت جلوه بسیار بیشتری را شاهد خواهید بود. 

5- دوام سنگ کف بیشتر خواهد شد زیرا هنگام سنگ سابی از رزین استفاده می شود و کف یک دست شده و در اثر عبور و  مرور سنگ ها کمتر لق خواهند شد. 

قیمت کفسابی :

قیمت کفسابی بسته به نوع سنگ می تواند متفاوت باشد البته مهمترین عامل سنگ است و عاملی مثل محل مورد نطر، بلندی و پستی و غیره در قیمت کفسابی اهمیت دارد برای اطلاع دقیق از قیمت با شماره های ما تماس گرفته و علاوه بر مشاوره رایگان با استفاده از تجربه چندین ساله ما خدمات متناسب با قیمت مناسب را تحویل بگیرید. 

 

 

خدمات نما شوئی طناب بدون نیاز به داربست
رزین کاری و ترمیم سنگ های پوسیده
اجرای شستشو،نانو و رزین سنگ های انتیک
متخصص در سنگسابی و کفسابی با بیش از دو دهه سابقه درخشان در ایران ، دارای متخصصین توانا و نیرومند در امر سنگسابی و کفسابی
طراحی و پشتیبانی: شرکت سورینا ایده
آمار بازدید سایت
امروز:
دیروز:
این هفته:
هفته گذشته:
این ماه:
ماه گذشته:
بازدید کل:
68
452
3639
5206
2770
22277
383498